2019 14 Mart Tıp Haftası "Doktorlar Ve Sağlık" Konulu Resim Yarışması Sonuçları


Anasınıfı (1.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ ÖMER KARASOY ÖZEL SEVİM ANNE ANAOKULU
İKİNCİ DOĞA YARDIMCI ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
ÜÇÜNCÜ AYŞE DEFNE AÇIKGÖZ DOĞRU ÇOCUK ANAOKULU
MANSİYON KEREM ÖZ ÖZEL EYÜBOĞLU ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON MİRAY NUR KÜÇÜKOĞLU ÖZEL EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON DENİZ YAPICI ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON CHANA KAYLA CHİTRİK ULUS ÖZEL MUSEVİ OKULLARI
MANSİYON ELİF ASYA SARI EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU
MANSİYON MİHRAN AHMAD ÖZEL GÜNGÖREN İRFAN ANAOKULU
MANSİYON SELİM NARİN ÖZEL LEVENT SİHİRLİ SAATLER ANAOKULU

1.2. Sınıflar (2. Kategori )

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ MERT ÇIKRIKCI IŞIK İLKÖĞRETİM OKULU
İKİNCİ LAL PAKKAN EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ ZEYNEP YILMAZKAYA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
MANSİYON MISRA LÖK LİDER ŞİŞLİ İLKOKULU
MANSİYON AHMED SEYFETTİN GÜLER TUNA İLKOKULU
MANSİYON FURKAN KOÇ AYDİL İLKOKULU 
MANSİYON EDA NAZLI KALMAZ EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU
MANSİYON DORUK İYİBAŞ IŞIK İLKÖĞRETİM OKULU
MANSİYON MUSTAFA TUNA ÇETİNKAYA ÖZEL EYÜBOĞLU ÇAMLICA İLKOKULU
MANSİYON ARAM ASLAN ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU

3.4.Sınıflar (3.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ ZEHRA BENNU ÖZKAN ÖZEL İHLAS BİZİMEVLER İLKOKULU
İKİNCİ HANİFE GÜLŞAH KARACA YEDİKULE İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ ULUĞ MERT TURGUT AYDİL İLKOKULU
MANSİYON YAVUZ EMRE ŞİMŞEK ANABİLİM İLKOKULU
MANSİYON KENAYA KİMBAMBA NOTERE DAME SİON EĞİTİM VAKFI ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ
MANSİYON DERİN KABASAKAL AYDİL İLKOKULU
MANSİYON EMİR YERLİ BAYRAMPAŞA İLKOKULU
MANSİYON ENES UYKAN BAYRAMPAŞA İLKOKULU
MANSİYON TUANA ÇUBUKÇU TUZLA ÇAĞRIBEY İLKOKULU
MANSİYON ALİ ÖZGÜRDAL ÖZEL NESLİN DEĞİŞEN SESİ İLKOKULU

5.6.Sınıflar (4.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ ALİN ZEYNEP ÇAN ÖZEL POZİTİF İLİMLER KARE ORTAOKULU
İKİNCİ ERVA UZUN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
ÜÇÜNCÜ M.FURKAN ESEN SANCAKTEPE AZİZ BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON EZEL ORTAÇ GÜRPINAR ORTAOKULU
MANSİYON NİSA AYTEPE SELAMİ ALİ ORTAOKULU
MANSİYON DURU HALVAŞİ İELEV İLK VE ORTAOKULU
MANSİYON BERAY TUNA GEBAN BAHARİYE ORTAOKULU
MANSİYON MELİH ERDEM ALTAYLI SANCAKTEPE AZİZ BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON OZANCAN KARAKUŞ BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON IŞIL TEKİN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU

7.8. Sınıflar (5. Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ ÖMER TALHA ÇETİNER İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ORTAOKULU 
İKİNCİ ALARA GÜNGÖREN MEHMET SAİT AYDOSLU ORTAOKULU
ÜÇÜNCÜ ADASU RAMAZANOĞLU HALİL TÜRKKAN ORTAOKULU
MANSİYON NEHİR ONUR HALİL TÜRKKAN ORTAOKULU
MANSİYON MEHMET AKİF ÇETİN SANCAKTEPE BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON ENES HAKYAMAZOĞLU ACIBADEM ATA ORTAOKULU
MANSİYON KARDELEN GÖZÜKÜÇÜK İBB ŞAİR ERDEM BEYAZIT ORTAOKULU
MANSİYON NEHİR ECEM ARSLAN FAİK REŞİT UNAT ORTAOKULU
MANSİYON MELİSA SAKLI İBB KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ORTAOKULU
MANSİYON MUSTAFA EMRE MÜSLÜMANOĞLU ÖZEL ÇAMLICA KALEM ORTAOKULU

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
İTO Merkez: Türkocağı Cad. No:9 Kat:2 Cağaloğlu/İST.
Tel: 0212.514 02 92 – 3 hat dahili 118
Elektronik posta: uib3@istabip.org.tr