2020 14 Mart Tıp Haftası "Doktorlar Ve Sağlık" Konulu Resim Yarışması Sonuçları


Anasınıfı (1.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ EYLÜL ÖZCENGİZ ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
İKİNCİ CAN MOTİ NAHMİAS ULUS ÖZEL MUSEVİ OKULLARI ANA
ÜÇÜNCÜ HAMZA BEYAZIT TİFTİK GÜLBEŞEKER ANAOKULU
MANSİYON LİORA ABRAVAY ULUS ÖZEL MUSEVİ OKULLARI ANAOKULU
MANSİYON DEMİR NEDİM MORHAYİM ULUS ÖZEL MUSEVİ OKULLARI ANAOKULU
MANSİYON EGE BURDU İTÜ ÖZEL DR.SEDAT ÜRÜNDÜL ANAOKULU
MANSİYON ALİ GÜLTEKİN ÖZEL EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR ANAOKULU
MANSİYON YUSUF SALİH KAHRAMAN ÖZEL ŞİRİN GÜLBEŞEKER ANAOKULU
MANSİYON CAN ASLAN YAVUZ ÖZEL EYÜBOĞLU ÇAMLICA İLKOKULU
MANSİYON DEFNE VELİOĞLU İTÜ ÖZEL DR.SEDAT ÜRÜNDÜL ANAOKULU

1.2. Sınıflar (2. Kategori )

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ AYLİN KIZIL ALİ NİHAT TARLAN İ.Ö.O.
İKİNCİ NİL TEKER FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ DEMİR CEVİZLİ ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU
MANSİYON DERİN DEMİRTAŞ EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ İLKOKULU
MANSİYON ZEHRA YİĞİT ŞEHİT YUNUS EMRE EZER İLKOKULU
MANSİYON BEYZANUR CENGİZ ŞEHİT YUNUS EMRE EZER İLKOKULU
MANSİYON ZEYNEP DURU MADEN ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU
MANSİYON MEHMET ÇINAR TOPÇUBAŞI ÖZEL BURÇAK EYÜBOĞLU BATI ATAŞEHİR İLKOKULU
MANSİYON ELANUR CEYDA BARUTCU ÖZEL PEK İLKOKULU
MANSİYON TOPRAK GÜVEN ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK OKULLARI

3.4.Sınıflar (3.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ ELİF SENA TANCUN 29 EKİM İLKOKULU
İKİNCİ DEFNE AYTÖRE FMV IŞIK İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ YUSUF YILDIZ BEYAZID FORD OTOSAN İLKOKULU
MANSİYON HASAN CAN ARTEKİN FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON DERİN UZUNER FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON IŞIL KURT 29 EKİM İLKOKULU
MANSİYON BURAK ESAD YİĞİT BEYAZID FORD OTOSAN İLKOKULU
MANSİYON EFE CEYLAN EYÜBOĞLU KEMERBURGAZ ORTAOKULU
MANSİYON DESTİNA DEMİR CEMİLE BESLER İLKOKULU
MANSİYON SİMLA KÜÇÜK İELEV ÖZEL İLKOKULU

5.6.Sınıflar (4.Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ HELİN DEFNE GÜDEN NİLÜFER HATUN ORTAOKULU
İKİNCİ YAVUZ EMRE ŞİMŞEK ANABİLİM İLKOKULU
ÜÇÜNCÜ DEFNE GÖKDEN FMV ÖZEL ERENKÖY IŞIK İLKOKULU
MANSİYON NAZ PERİ İREM KURT ÖZEL BALKANLAR KOLEJİ PENDİK ORTAOKULU
MANSİYON AYŞEGÜL KİBAR SULTANTEPE ORTAOKULU
MANSİYON YUSUF YAĞIZ AKYÜZ ÖZEL POZİTİF İLİMLER KARE ORTAOKULU
MANSİYON FATMA NAZ DURMUŞ BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON YİĞİT DANYILDIZ BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
MANSİYON Y.EMRE GÜNDÜZ SANCAKTEPE AZİZ BAYRAKTAR İMAM HATİP ORTAOKULU
MANSİYON BELİNAY YÜKSEK ÖZEL POZİTİF İLİMLER KARE ORTAOKULU

7.8. Sınıflar (5. Kategori)

ALDIĞI ÖDÜL ADI SOYADI OKUL ADI
BİRİNCİ İKLİM KELEŞ NOTRE DAME DE SİON EĞİTİM VAKFI
İKİNCİ SEYİT EFE ASLAN BÜLENT ECEVİT ORTAOKULU
ÜÇÜNCÜ EDA NUR KAYAHAS ÇEKMEKÖY VATAN ORTAOKULU
MANSİYON ESRA ALTUNTAŞ ÇEKMEKÖY VATAN ORTAOKULU
MANSİYON GÖKÇE ZENGİN ÇEKMEKÖY VATAN ORTAOKULU
MANSİYON HİLAL ŞİRİN MEHMET EMİN PULATKONAK ORTAOKULU
MANSİYON ALP ERDEN ÖZEL PERA ORTAOKULU
MANSİYON ŞENAY ÇIRAK HÜSEYİN AYAZ ORTAOKULU
MANSİYON EFE ASLAN NOTRE DAME DE SİON EĞİTİM VAKFI
MANSİYON KORAY AYDIN ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇAK İMAM HATİP ORTAOKULU

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
İTO Merkez: Türkocağı Cad. No:9 Kat:2 Cağaloğlu/İST.
Tel: 0212.514 02 92 – 3 hat dahili 118
Elektronik posta: uib3@istabip.org.tr