İngilizce Tıp Eğitimi 2. Dönem Kayıtları Başlıyor

Değerli Meslektaşımız,

Tıp İngilizcesi Kursumuzun ikinci dönemi Mart ayında başlıyor. Kursumuz, 4 Mart-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında Cağaloğlu binamızda gerçekleşecek.

Önceki dönemden farklı olarak kurs, 16 hafta yerine 13 haftada tamamlanacak. Ancak her pazartesi günü 18.30-21.30 arasında işlenen rutin dersler dışında, her ayın son perşembe günü yapılacak ek derslerle, kursun Ramazan (Şeker) bayramı tatilinden önce bitmesi, ancak toplam 48 saatlik eğitim süresinin tamamlanması sağlanmış olacak. (Ders programı ve takvimine aşağıdaki linlerden ulaşabilirsiniz.)

Katılımcıların kurstan verim alabilmesi için en az orta düzey İngilizce bilmesi gereklidir. Kurs kontenjanı 60 kişi olup, İstanbul Tabip Odası üyeleri ile sınırlıdır. Üyelik işlemleri ile ilgili olarak tıklayınız.

Kursa kayıt için son tarih 25 Şubat 2019'dur. Kesin kayıt için, 700 TL'lik kurs ücretinin tümünün en geç 25 Şubat 2019'da yatırılması şart olup, mazeretsiz cayma halinde para iadesi yapılmayacaktır. Kayıt ücretleri Odamız bürolarında peşin olarak ödeneceği gibi, taksitle de ödenebilir.

Saygılarımızla,

İSTANBUL TABİP ODASI

 

Kayıt için tıklayınız

Kurs takvimi için tıklayınız 

Kurs içeriği için tıklayınız