İstanbul Tabip Odası Üyelerine OPET ve Sunpet İstasyonlarından Akaryakıt Alımında İndirim ve Promosyon Sağlandı

İstanbul Tabip Odası ile Anttech Bilişim Petroo Opet Otobil Sistemi arasında yapılan anlaşma sonucunda İstanbul Tabip Odası’na üye ve aidat borcu bulunmayan tüm hekimler, İstanbul Tabip Odası web sitesinden kayıt oluşturarak katılabilecekleri ve kendilerine kargo yoluyla gönderilecek olan plakaya özel tanımlı olarak hazırlanmış anahtarlık cihazına sahip olabileceklerdir.

Sisteme dahil olmak ve indirimden faydalanmak için üyelerimizin www.istabip.org.tr/OpetPetroo linkinden kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Kayıt sonrası üyelerimiz Petroo destek ekibi tarafından aranacak ve belirtilen adresine anahtarlık gönderilecektir.

Kayıt oluşturarak sisteme dâhil olan üyelerimiz, Türkiye genelindeki tüm OPET ve Sunpet akaryakıt istasyonlarında, akaryakıt pompa litre satış fiyatından yüzde 1,5 oranında indirim kazanacaktır.

Üyelerimiz, indirimden yararlandıkları ilk tarihten itibaren 12 ay boyunca her ay düzenli olarak yakıt aldıkları takdirde, bir yılın sonunda Anttech Bilişim firması tarafından Petroo anahtarlık uygulamasına ayrıca bir promosyon da aktarılacaktır. Promosyon tutarı, Türk Tabipleri Birliği tarafından her yıl belirlenen aidat miktarı kadar olacaktır.

Sisteme dahil olup anahtarlık cihazını alan üyelerimiz 3 ay üst üste yakıt alımı yapmazlarsa Petroo destek ekibi cihaz iadesi talep edecektir. Bu durumda cihaz bedeli üyelere yansıtılmayacağı gibi herhangi bir cayma bedeli veya yaptırım uygulanması da söz konusu olmayacaktır.