İstanbul Tabip Odası
0212 514 02 94 Arkadaşına Gönder
Bağış Miktarı Seçin
Havale/EFT Bilgileri

Hesap adı: İstanbul Tabip Odası

IBAN: TR91 0006 7010 0000 0053 6560 47

Açıklama: “Burs amaçlı yapılan bağış”

Facebook Twitter Google+

Değerli meslektaşımız

Tıp alandaki bilgi birikimi her yıl artıyor, sağlık alanı hekimlerden her yıl daha fazla emek ve adanmışlık talep ediyor. İstanbul Tabip Odası olarak, tıp fakültelerine kayıt yaptırmış genç arkadaşlarımızın, geçmişten geleceğe bayrak yarışında, iyi hekimlik ve toplum sağlığı adına bu sorumluluğu yükleneceklerine, ülkemizde hekimliği daha ileriye ve yükseklere taşıyacaklarına güveniyoruz.

Aynı zamanda, hekimlikte niteliğin korunması ve geliştirilmesini, mesleki dayanışma ve yardımlaşmayı Hipokrat’tan günümüze aktarılan temel değerlerimiz arasında görüyor, maddi sıkıntıları olan başarılı, genç hekim adaylarının desteklenmesini tüm hekimler için bir sorumluluk addediyoruz.

İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak aldığımız kararla, ekonomik olarak ihtiyacı olan, başarılı öğrencilerin omuzlarındaki yükü biraz olsun azaltmak, onlarla dayanışmak için “İstanbul Tabip Odası Tıp Eğitimi Bursu” uygulamasına başlıyoruz.

Sizlerden gelecek katkılar, eylül ayından itibaren oluşturulan havuzda birikecek, bu katkılarla kamu üniversitesi tıp fakültelerinde okuyan müstakbel meslektaşımızın eğitimine Ekim ayından itibaren 12 ay boyunca 300 TL’lik bir destek sunmuş olacağız.

Katkılarınızı ister yıllık (toplu), ister aylık (taksitli) ya da bu dönemki bütçenize göre tek seferlik olarak yapabilirsiniz. Sunacağınız katkı miktarını yalnız siz belirleyeceksiniz.

Biz, büyük ve güçlü bir camia olduğumuza inanıyoruz. Sizden dostlarınızı da destekçi olmaya davet etmenizi rica ediyoruz. Gelin, ülkemizde hekimliğin geleceğine hep beraber destek olalım.

Saygılarımızla

İstanbul Tabip Odası


Burs yönergesi için tıklayınız.

Havale/EFT Bilgileri için tıklayınız.

Destekçi kaydı için tıklayınız.