Broşürler Her Yönüyle Tabip Odamız

Her Yönüyle Tabip Odamız


E-dergi formatında okumak için tıklayınız. E-DERGİ PDF formatında okumak için tıklayınız. PDF

Kurulduğu 27 Aralık 1929 tarihinden bu yana hem hekimler ve hekimlik alanı hem de halk sağlığı alanında bir kutup yıldızı İstanbul Tabip Odası. Sağlık alanında yaşanan ve hekimleri, hekimlik mesleğini, toplum sağlığını etkileyen değişimlere, koşullara karşı hekimlik değerlerini koşulsuz savunan meslek örgütümüz.

Tabip Odamızın taşıdığı bu sorumluluğu, önemi ifade edebilmek için “Her Yönüyle Tabip Odamız” adlı bir broşür yayınladık. “Tabip Odası Nedir?”, “Yetkisini Nereden Alır?”, “Hangi İlkeleri Savunur?”, “Görevleri Nelerdir?” başlıklarının işlendiği 24 sayfalık broşürde tabip odasının yetkileri, görevleri, büro ve kurul-komisyon çalışmaları, yürütülen güncel çalışmalar, eğitim kursları, hukuki kazanımlara yer veriliyor.

Broşürde ayrıca hekimlerin tabip odası çalışmalarına katkı sunabileceği zeminler sunuluyor ve tüm meslektaşlarımıza tabip odası çatısı altında bir araya gelme çağrısı yapılıyor.

İstanbul Tabip Odası Cağaloğlu ve Kadıköy bürolarından, hastane temsilcilerimizden edinebileceğiniz broşür internet ortamında da erişime açıldı.

İSTANBUL TABİP ODASI

YÖNETİM KURULU